Pradinis Naujienos 2022 m. Minecraft konkursas

2022 m. Minecraft konkursas

292382756 5653495991340138 7624880081215980397 n1

292382756 5653495991340138 7624880081215980397 n2

Kad nepritrūktumėte kūrybiškumo, dalijamės keliais darbų pavyzdžiais:

2022 m. Minecraft konkurso nuostatai, spauskite čia.

Kviečiame dalyvauti konkurse!

Konkursas vyks nuo 2022 m. liepos 4 d. iki spalio 31 d.

Konkurse gali dalyvauti bendrojo lavinimo mokyklų, neformaliojo vaikų ugdymo įstaigų, 8-13 metų Garliavos mieste ar Garliavos mokyklose besimokantys moksleiviai, taip pat visi Kauno rajono miesteliuose ir kaimuose gyvenantys ar besimokantys moksleiviai.

Konkurso dalyviai skirstomi į tris amžiaus grupes, į kurias bus atsižvelgiama vertinant jų pateiktus kūrybinius darbus:
I amžiaus grupė: 8—9 metų;
II amžiaus grupė: 10-11 metų;
III amžiaus grupė: 12—13 metų.

Kūrybiniams darbams taikomi šie reikalavimai:
• Konkurso dalyvių kūrybiniai darbai turi būti kuriami naudojant kūrybinį „Minecraft“ režimą vietiniame tinkle arba kūrybiniame šio žaidimo serveryje.
• Konkursui kūrybinius darbus galima projektuoti bibliotekose ir namuose, turimuose skaitmeniniuose įrenginiuose.
• Darbai konkursui privalo būti sugalvoti, suprojektuoti ir įgyvendinti pačių moksleivių.
• Darbai konkursui negali būti kopijuoti iš interneto.
• Vienas dalyvis arba viena komanda gali registruoti tik vieną kūrybinį darbą.
• Visos komandos turi būti sudarytos iš skirtingų asmenų, priklausiančių tai pačiai amžiaus grupei. Jeigu komandą sudaro asmenys iš skirtingų amžiaus grupių, komanda priskiriama vyriausio komandos nario amžiaus grupei.
• Konkurse gali dalyvauti pavieniai moksleiviai arba moksleivių komandos, sudarytos ne daugiau kaip iš 3 asmenų. Reikalingą pagalbą gali suteikti atsakingi bibliotekininkai.
Kūrybiniai darbai — tai ne ilgesnis kaip 4 minučių trukmės vaizdo siužetas, sudarytas iš filmuotos ar fotografuotos medžiagos.
Vaizdo siužeto pradžioje ar pabaigoje turi aiškiai matytis darbo pavadinimas, dalyvių vardai (be pavardžių) ir amžius.
Kitos asmeninės ir kontaktinės informacijos (dalyvio pavardė, telefono numeris, adresas, el. pašto adresas, mokyklos pavadinimas ir pan.) konkursinio darbo pristatymo siužete neturi būti.
Konkurso dalyvis konkursinį darbą su dalyvio anketa turi pateikti per specialiai sukurtą dalyvio formą.

Užpildžius duomenis ir prisegus failą, reikia paspausti mygtuką „Pateikti“ (angl. „Submit“).

• Konkursinį darbą galima išsiųsti tik prisijungus prie savo „Gmail“ el. pašto dėžutės.
• Jeigu konkurso dalyvis naudoja kitą el. pašto dėžutę („Outlook“, „Yahoo“ ir kt.), konkursinį darbą gali atsiųsti el. paštu Šis elektroninio pašto adresas yra apausogtas nuo spambots. Peržiūrėjimui reikia įjungti JavaScript. , bet dalyvio anketą privalo užpildyti specialioje formoje.

Užpildžius duomenis reikia paspausti mygtuką „Pateikti“ (angl. „Submit“).

• Konkursinio darbo pavadinimas turi būti tvarkingas ir sudarytas iš šių elementų: vardas, apatinis brūkšnelis, pavardė, pvz.: jonas_jonaitis.mv.