Pradinis Naujienos

regular 1

Biblioteka visiems

biblioteka visiems kvb 2

Nuo 2020 m. lapkričio mėn. Lietuvos viešųjų bibliotekų duris puošia išskirtinis ženklas – spalvota dėlionė „Biblioteka visiems“. Skirtingos elementų spalvos ir jų susijungimas rodo gebėjimą priimti vieniems kitus nepaisant mūsų skirtumų ir įvairumo bei simbolizuoja bibliotekų siekį didinti savo paslaugų prieinamumą įvairią negalią turintiems žmonėms, skatinti visuomenės informuotumą ir ugdyti toleranciją.

Skaityti

Moldavės R. Morari tapybos darbų paroda „Rudens spalvos“

Vilkijos miesto bibliotekoje eksponuojama Moldavijos pilietės Rodicos Morari tapybos darbų paroda. Rodica Morari gimė 1990 m. Moldavijos respublikoje, šiuo metu gyvena Lietuvoje, Kačerginės miestelyje. Nuo mažens ją domino įvairaus meno kryptys. Dailininkė įkalbėjo savo tėvelius leisti ją mokytis meno mokykloje. Taip ir prasidėjo karjera meno pasaulyje.

Spalio pabaiga Užliedžių bibliotekoje

Spalio 20 d. bibliotekoje vyko garsiniai skaitymai. Dalyvavo Užliedžių m.d.c. 4a kl. mokiniai (mokytoja V. Nikontienė). Skaitymams pasirinkome V. V. Landsbergio knygą „Arklio Dominyko meilė“, nes ji yra privalomos literatūros sąrašuose. Knygoje pasakojama apie žaismingą balto arklio ir mėlynos rugiagėlės meilę. Tokių skaitymų pagrindinė idėja – visiems garsiai skaityti knygą, taip formuojasi vaikų skaitymo įpročiai. Kad skaitymas ir draugo klausymasis būtų įdomesnis, vaikai spalvino pagrindinius šios pasakos herojus.