Pradinis Apie biblioteką Filmai apie rajono bibliotekas

Filmai apie rajono viešąsias bibliotekas, jų lankytojus ir paslaugas

ExlibrisČia rasite filmus apie rajono viešąsias bibliotekas, ju paslaugas ir lankytojus.

2019 m. Projektas - Kai idėjos virsta realybe

2019 m. Suaugusiųjų veiklos bibliotekoje

2017-09-01 Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje eksponuotos žymaus Lietuvos architekto Petro Stankevičiaus tapybos darbų parodos „Nuo realizmo iki abstrakcijos" vaizdo pristatymas:

2017-08-16 Trumpametražis filmas, skirtas pristatyti visuomenei Kauno rajono savivaldybės viešąją biblioteką ir joje vykdomas inovatyvias paslaugas, panaudojant naujas informacines technologijas (anglų kalba):

2017-08-16 Robotika viešojoje bibliotekoje 2017 (anglų kalba):

2017-06-12 Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos trumpametražis filmas „Šeimos diena viešojoje bibliotekoje“:

2017-03-31 Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos trumpametražis filmas „Lego robotika Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje“, skirtas pristatyti visuomenei ir populiarinti Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje ir 6 jos padaliniuose vykstančius neformalaus ugdymo „Lego robotikos“ užsiėmimus moksleiviams:

2017-02-02 Filme „Dienų medijos“ pristatomos visos, Kauno rajono viešojoje bibliotekoje, teikiamos paslaugos lankytojams (režisierius – Jonas Daraškevičius):

2017-01-25 Filmas „Gydytojai Jadvygai Marcinkienei – 90", skirtas ilgametės „Garliaviečių" klubo narės Kauno rajono gydytojos Jadvygos Marcinkienės garbingo jubiliejaus sukakčiai paminėti. (režisierius - Jonas Daraškevičius):

2016-11-07 Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos projekto „Moksleivių bendrųjų kompetencijų ugdymas Kauno rajono bibliotekose ir mokyklose panaudojant informacines technologijas“ veiklas ir rezultatus pristatantis filmas (režisierius - Jonas Daraškevičius):

2016-08-09 Filmas „Veikti ir kurti drauge“ (TV Pūkas):

2016-08-02 Filmas „Daugiau nei biblioteka!“:

2016-05-13 Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos projekto „Moksleivių bendrųjų kompetencijų ugdymas Kauno rajono bibliotekose ir mokyklose panaudojant informacines technologijas" neformalaus ugdymo užsiėmimų „Vaizdo technologijos" mokymų dalyvių filmas „Tuoj ir rytoj" pagal A. Matučio eilėraštį (kūrybinė grupė: Kauno raj. Garliavos Jonučių progimnazijos 7 klasės moksleiviai ir mokytojai).

2016-04-20 Akcijos „Šekspyras gyvas bibliotekose“ skaitymai (režisierius: Rokas Subačius):

2016-02-12 Filmas „Ateik ir pažink savo biblioteką!“ (Trumpametražių filmų mėgėjų kino festivalio „Naujo/kas?“ 3-čioji vieta):

2016-06-23 Radijo laida „Bibliotekoje kuria bendruomenės“, kurioje pristatoma viešųjų bibliotekų įgyvendinamus Lietuvos nacionalinės bibliotekos projekto „Bibliotekos pažangai 2“ iš dalies finansuojamus projektus bendruomenėms (Lietuvos Nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka):