Parodos
Kazio Borutos namas-maketas
Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Garliavoje lankytojai turi gražią galimybę susipažinti su namu, kuriame kažkada gyveno lietuvių literatūros klasikas, rašytojas Kazys Boruta (1905–1965). Bibliotekoje galima apžiūrėti jaunos menininkės Rebekos Bruder sukurtą rašytojo namo maketą.
Siuvinėtų darbų paroda „107 spalvos“
Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje nuo gruodžio 9 d. ir vėl džiaugiamės nauja paroda. Tai Tomo Permino (1976-2020) siuvinėtų darbų paroda „107 spalvos“. Paroda išties didelė, ją sudarė per 30 įvairiausios tematikos darbų, tačiau visus juos jungia viena detalė – siūlas ir adata. Paklausus, kas įkvėpė sukurti šiuos paveikslus, darbų autoriaus žmona Laima Perminienė nedvejodama atsakė, jog „labiausiai įkvėpė fantastiniai filmai, fantastinės knygos ar kitokios fantastinės būtybės“.
Kur slepiasi svajonės
Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondas pristatė Viktorijos Guseinovos knygą „Kur slepiasi svajonės“ ir šios knygos iliustracijų parodą.. liustracijas knygai piešė 24 Akademijos mokyklos-darželio „Gilė“ mokiniai, padedami mokytojos Rasos Kazakevičienės.
Menininkės Ignės Sasnauskaitės-Masalskienės
Menininkės Ignės Sasnauskaitė-Masalskienė nors ir dirba baldų dizainere, tačiau jos neapleidžia noras tapyti. Menininkės darbai labai įvairūs, atspindintys jos emocijas, įvairūs ir savo atlikimo technika. "Tas tirštas spalvų persiliejimas leidžia atsiduoti teptuko potėpiams, įsilieti į drobę ir skleistis mintims".
Architekto-dailininko Jono Lukšės paroda
Architekto-dailininko Jono Lukšės parodoje „Žaliakalnis. Istorijos, architektūros, meno ir kultūros paveldo vertybių piešiniai“. Piešiniai atvėrė daug netikėtumų ne tik kauniečiams, bet bus naudingi Garliavos bendruomenei, turistinių maršrutų kūrėjams, besidomintiems menotyra, architektūra, istorija. „Mano piešiniuose užfiksuotas kultūros paveldas – tai visų pirma Kauno miesto identitetas, savastis, kurią reikia išlaikyti, puoselėti ir saugoti“/Jonas Lukšė.
Lietuvos nacionalinio kultūros centro tautinių kostiumų rinkinio nuotraukos
Parodoje pristatomos Lietuvos nacionalinio kultūros centro tautinių kostiumų rinkinio nuotraukos. Fotografijose matomi kostiumai buvo pagaminti kopijuojant tradicinius, daugiausia muziejuose saugomus XIX a. kaimiečių išeiginius drabužius. Rekonstruotus kostiumus fotografavo Rymantas Penkauskas, ilgai ir priekabiai rinkęsis lietuviško gamtovaizdžio kampelius, padėjusius atskleisti tradicinių drabužių spalvas bei formas.
Juozo Lukšos gyvenimo apžvalga
Ekspoziciją sudarančiuose stenduose pateikta Juozo Lukšos gyvenimo apžvalga, daugeliui gerai žinomos ir rečiau viešai publikuotos fotografijos su kiekvienos jų išsamiu aprašymu. Parodoje atsispindi rezistencinė Juozo Lukšos veikla Lietuvoje ir Vakaruose, taip pat eksponuojami dokumentai ir fotografijos, atspindinčios abu šio žymaus partizano prasiveržimus pro Geležinę uždangą iš okupuotosios Lietuvos ir grįžimą į Tėvynę tęsti kovos už jos laisvę.