Pradinis Parodos 2020 metų parodų galerija

Parodos

Viešojoje bibliotekoje eksponuojama paroda „Menas-formulė

Kauno rajonui ir Viešajai bibliotekai švenčiant 65-metį, Viešojoje bibliotekoje eksponuojama paroda „Menas-formulė, kuri padeda pažinti Kauno rajoną“. Parodų ir Konferencijų salėse pristatomi Kauno rajono menininkų tapybos, fotografijos, grafikos, tekstilės, stiklo, skulptūros darbai. Paskelbtas karantinas sutrukdė pakviesti menininkus į parodos pristatymą, visus norinčius pažiūrėti parodą, todėl maloniai kviečiame visus į virtualios parodos pristatymą.

Skaityti

Džiugo Palukaičio paroda „Nuo pradžių iki Kulių“

Skambant kompozitoriaus M. K. Čiurlionio kūriniams, kuriuos atliko Garliavos meno mokyklos mokytoja Lina Šabūnaitė, dailininkas, M. K. Čiurlionio provaikaitis Džiugas Palukaitis pristatė parodą „Nuo pradžių iki Kulių“. Mikalojaus Konstantino Čiurlionio palikimas, jo 145 gimtadienį minime rugsėjo 22 d. – ne tik nemirtingi dailės ir muzikos kūriniai, bet ir vaikaičiai ir provaikaičiai, tęsiantys jo šeimos istoriją.

Skaityti

Bibliotekos „Kiemo galerijoje“ paroda „Iš Laikinosios sostinės valdininko gyvenimo“

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka gegužės mėn. kvietė į „Kiemo galeriją“ pažiūrėti Kauno apskrities viešosios bibliotekos parengtą kilnojamą parodą „Iš Laikinosios sostinės valdininko gyvenimo“. Tarpukario Lietuvos neįmanoma įsivaizduoti be Kauno, kaip Laikinosios sostinės, realijų. Jos fenomenas neatsiejamas nuo politinio, ekonominio ir kultūrinio proveržio bei stipraus kauniečių tapatybės jausmo.

Skaityti

Jonas Strazdauskas

Jonas Strazdauskas - fotografijų paroda.

Skaityti

Romaldo Kuso tapybos darbų paroda „Spalvų simfonija“

Dailininkas R. Kusas gimė 1944 m. spalio 23 d. Palangoje. Studijavo ir baigė Stepo Žuko taikomosios dailės technikumą, medžio apdirbimo specialybę. 36 metus dėstė Kauno taikomosios dailės mokykloje medžio drožybą. Būdamas menininku iš prigimties, Romaldas neapsiribojo vien tik darbu su medžiu. Dėstė metalo apdirbimą, mokė piešti ne vieną jaunąjį menininką. Dar vienas iš jo dėstomų dalykų buvo juvelyrika.

Skaityti

Lietuvių kilmės fotomenininko Artūro Jonausko paroda „Maironio Peterburgas“

Trisdešimt penkerius metus Sankt Peterburge gyvenančiam fotomenininkui idėja užfiksuoti vietas, kuriose mokėsi ir dirbo poetas, kilo artėjant valstybės atkūrimo šimtmečiui. Dvidešimt penkios fotografijos atliktos naudojant senovinį spausdinimo būdą – fototipiją, kai atvaizdas atspausdintas ofortiniu rašalu rankiniu būdu ofortinėmis staklėmis perkeliamas ant popieriaus.

Skaityti

Olego Karavajevo dailės studijos 20–mečiui skirta tapybos darbų parodą „Garliavos laikmečių spalvų paletė“

Parodoje savo darbus pristatė Dailės studijos nariai- skirtingų profesijų žmonės – pedagogai, inžinieriai, medikai, bibliotekininkai, muziejininkai, verslininkai ir moksleiviai.

Skaityti

Adolfo Teresiaus juodojo ąžuolo skulptūrų paroda

Tautodailininko, skulptoriaus Adolfo Teresiaus kūrybos 40-čiui skirtoje parodoje buvo pristatomos juodojo ąžuolo skulptūrų kolekcija, tarp kurių yra penkiolika Madonų iš kelių tūkstančių metų senumo medienos. A.Teresiaus parodos kolekcijoje buvo galima pamatyti iš juodojo ąžuolo išdrožtus angelus, juodą šv.Juozapo, įspūdingą Jėzaus Nazariečio surištomis rankomis skulptūrą, prakartėlę ir kitas įvairias skulptūras.

Skaityti

Miglės Trainienės fotografijų paroda „Magiškoji Lietuva“

„Aistra kelionėms mane atvedė prie daugybės įspūdingų mūsų šalies kampelių – draustinių, apžvalgos bokštų, piliakalnių ir kopų, saulėlydžių nutviekstų ežerų, Baltijos jūros. Magiški vaizdai paskatino paimti į rankas fotoaparatą, kuris laikui bėgant tapo neatskiriamu palydovu. Taip gimė nuotraukų paroda „Magiškoji Lietuva“- Miglė Trainienė.

Skaityti