Pradinis Parodos 2018 metų parodų galerija

Parodos

Viešojoje bibliotekoje tapybos darbų paroda iš tarptautinio tapybos plenero Suomijoje

Tapybos darbų paroda iš tarptautinio tapybos plenero Suomijoje

Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje nuo lapkričio 6 d. iki gruodžio 4 d. eksponuojama dailininko Olego Karavajevo dailės studijos ir R. Juodžbalienės tautodailės studijos „Piliuona“ narių tapybos darbų paroda iš vykusio plenero Suomijoje.

Viešojoje bibliotekoje - ekspozicija „Kvepiančių knygų salonas: tarpukario literatūra“

Spalio 29 d. - lapkričio 8 d. Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka lankytojus kvietė į KVEPIANČIŲ KNYGŲ SALONĄ - intriguojančią, skaityti, diskutuoti, per kvapo prizmę knygą pažinti kviečiančią knygų ir jų kvapų ekspoziciją. Salone, apgaubtame įstabių aromatų, išgyvenamos ypatingos patirtys, kurios pažadina norą pasinerti į literatūros pasaulį.

Skaityti

Viešojoje bibliotekoje eksponuota Audros Ramanauskienės keramikos darbų paroda „Tuo gyvenu“

Keramikos darbų paroda „Tuo gyvenu“

Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje nuo spalio 9 d. iki lapkričio 4 d. eksponuota Audros Ramanauskienės autorinė keramikos darbų paroda „Tuo gyvenu“.

Viešojoje bibliotekoje paroda „Valstybės moterys: artimui ir Tėvynei“

Paroda „Valstybės moterys: artimui ir Tėvynei“

Nuo rugsėjo 20 d. iki spalio 31 d. Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje eksponuota Istorinės Lietuvos Respublikos prezidentūros Kaune paroda „Valstybės moterys: artimui ir Tėvynei“.

Skaityti

Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondo V. Palčinskaitės eilėraščių knygos „Karalius pamiršo raidyną“ iliustracijų paroda

A. Makūnienės labdaros ir paramos fondo V. Palčinskaitės eilėraščių knygos „Karalius pamiršo raidyną“ iliustracijų paroda

Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje nuo rugsėjo 17 d. iki spalio 6 d. eksponuota Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondo išleistos V. Palčinskaitės eilėraščių knygos „Karalius pamiršo raidyną“ iliustracijų paroda.

Viešojoje bibliotekoje Mariaus Jovaišos fotografijų paroda „Neregėta Lietuva“

Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje nuo rugpjūčio 27 d. iki rugsėjo 7 d. eksponuota fotomenininko Mariaus Jovaišos fotografijų paroda „Neregėta Lietuva“. Parodoje eksponuotos naujausio fotoalbumo nuotraukos.

Skaityti

Viešojoje bibliotekoje paroda „Prezidentas Aleksandras Stulginskis“

Paroda „Prezidentas Aleksandras Stulginskis“

Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje nuo liepos 5 d. iki rugsėjo 14 d. eksponuota Istorinės Lietuvos Respublikos prezidentūros Kaune paroda „Prezidentas Aleksandras Stulginskis“, skirta Lietuvos Valstybės dienai paminėti.

Skaityti

Viešojoje bibliotekoje fotografijų paroda „Olga Havlova (1933-1996)“

Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje nuo birželio 19 d. iki rugpjūčio 23 d. eksponuota Čekijos Respublikos ambasados Lietuvoje fotografijų paroda „Olga Havlova (1933-1996)“, skirta Čekijos Respublikos pirmosios ponios Olgos Havlovos 85- mečiui ir jos įkurto Gerosios valios Olgos Havlovos fondo veiklai paminėti.

Viešojoje bibliotekoje Jagelavičių šeimos tapybos darbų paroda „Džiaugsmo sparnai“

Jagelavičių šeimos tapybos darbų paroda „Džiaugsmo sparnai“

Nuo balandžio 24 d. iki liepos 2 d. Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje eksponuota Jagelavičių šeimos tapybos darbų paroda „Džiaugsmo sparnai“.

Viešojoje bibliotekoje iliustracijų paroda „The Comic Continent“

Nuo balandžio 9 d. iki balandžio 23 d. Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje eksponuota tarptautinio Brandenburgo iliustruotų knygų festivalio paroda „The Comic Continent“ ( „Komiksų žemynas“).