Pradinis Parodos 2017 metų parodų galerija

Parodos

Paroda „Asmenybė ir knyga“: žinomi žmonės apie pomėgį skaityti

Kilnojamoji paroda „Asmenybė ir knyga“

Bendradarbiaujant su Kauno apskrities viešąja biblioteka, nuo lapkričio 7 d. iki gruodžio 22 d. Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje eksponuota paroda „Asmenybė ir knyga“, supažindinanti su knygomis, kurios paliko ryškų pėdsaką garsių Lietuvos žmonių gyvenime.

Skaityti

R. Misiukonio personalinė fotografijų paroda „JAI arba Gyvenimo verpetas“

Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje nuo spalio mėnesio eksponuota fotomenininko Roberto Misiukonio personalinė fotografijų paroda „JAI arba Gyvenimo verpetas“.

Skaityti

Petro Stankevičiaus tapybos darbų paroda „Nuo realizmo iki abstrakcijos“

Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje eksponuota žymaus Lietuvos architekto Petro Stankevičiaus tapybos darbų paroda „Nuo realizmo iki abstrakcijos“.

Skaityti

Rasos Staskonytės tapybos darbų paroda „Parteryje gėlės“

R. Staskonytės tapybos darbų paroda „Parteryje gėlės“

Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos parodų ir konferencijų salėse eksponuojama nauja R. Staskonytės tapybos paroda - „Parteryje gėlės“.

Skaityti

Fotografo ir keliautojo V. Zinkevičiaus parodoje apie kalnuose pažintą kitokį pasaulį

Nuo gegužės 11 dienos Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje eksponuojama jurbarkiečio fotografo ir keliautojo Vytauto Zinkevičiaus fotografijos darbų paroda „Žmonės eina į kalnus“. Daugelis gali pasigirti išmaišę Vakarų Europą, bet nedaugelis kalnuose jaučiasi kaip namuose. Fotografas ir keliautojas V. Zinkevičius kalnais domisi nuo 1982 metų ir jau daugiau nei trisdešimt metų iš žygių po kalnus parsiveža įspūdingų nuotraukų. Neįmanoma perduoti to jausmo tiems, kurie nėra buvę kalnuose, tačiau nors dalelė įstabios gamtos grožio užfiksuojama nuotraukose.

Tapybos darbų paroda „Uto sala“ iš vykusio plenero Suomijoje

Balandžio mėnesį Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje eksponuota Olego Karavajevo dailės studijos ir Reginos Juodžbalienės tautodailės studijos „Piliuona" narių tapybos darbų paroda „Uto sala“ iš vykusio plenero Suomijoje.

Skaityti

Tapybos darbų paroda „Subalansuota MOTERIMS, bet tinka ir vyrams“

Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje kovo mėnesį eksponuojama tapybos darbų paroda „Subalansuota MOTERIMS, bet tinka ir vyrams“. Išskirtinėje parodoje 4 tapytojai: Alina Daiker-Gulbinienė, Neringa Dambrauskienė, Raimonda Tamo ir Jonas Kunickas pristato savo darbus. Paroda eksponuojama viešosios bibliotekos parodų ir konferencijų salėse.

Viešojoje bibliotekoje eksponuojama mobili paroda „Justinas Marcinkevičius: nuo ištakų iki šiandienos“

„Justinas Marcinkevičius: nuo ištakų iki šiandienos“

Nuo vasario 22 d. Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje eksponuojama mobili paroda „Justinas Marcinkevičius: nuo ištakų iki šiandienos“. Paroda parengta vykdant Prienų J. Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos projektą „Poeto Justino Marcinkevičiaus jubiliejiniai renginiai jo vardo bibliotekoje“.

Skaityti

Viešojoje bibliotekoje Knygnešio dienai skirtos parodos!

Viešojoje bibliotekoje II a. nuo kovo 6 d. eksponuojama dokumentų paroda „Jie nebijojo sakyti tiesą ir nešti šviesą, kad Lietuvoje nebūtų tamsu“ bei virtuali paroda „Sietyno" draugija ir Marijampolės krašto knygnešiai“.

Skaityti

O. Karavajevo dailės studijos narių tapybos darbų paroda „Spalvų ir formų variacijos“

Paroda „Spalvų ir formų variacijos“

Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje eksponuota dailės studijos „O.K." narių tapybos darbų paroda „Spalvų ir formų variacijos“. Parodoje pateikti 28 autorių kūriniai - darbai vos tilpo dviejose erdviose bibliotekos salėse. Studija, vadovaujama jos įkūrėjo dailininko Olego Karavajevo, šiais metais minėjo 17-ąjį gimtadienį.