Pradinis Parodos 2012 metų parodų galerija

Parodos

Šviesa nutapyti peizažai

Plakatas

Paroda „Šviesa nutapyti peizažai“.

Tibetas - kita realybė

Plakato autorė V. Kiškienė

Parodų salėje buvo eksponuota rašytojos, dailininkės, keliautojos Jurgos Ivanauskaitės fotografijų paroda „Tibetas - kita realybė“. Parodą paskolino Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo biblioteka.

Kai sapnai tampa tikrove

Plakato autorė dailininkė V. Kiškienė

Dailininkė tekstilininkė Zinaida Irutė Dargienė parodų salėje pristatė tekstilės darbų parodą „Kai sapnai tampa tikrove“.

Atsidaro metų durys

Plakato autorė dailininkė V. Kiškienė

Tradicija tapo Viešojoje bibliotekoje pristatyti Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondo išleistą naują knygą ir knygos iliustracijų parodą.

Spalvotas Nemuno vingis

Valstybės dienos išvakarėse parodų salėje buvo atidaryta Kauno rajono tapytojų kūrybos plenere sukurtų darbų paroda. Darbai sukurti praėjusį rudenį, Kačerginėje vykusiame plenere. Plenerą organizavo Kauno rajono savivaldybės Kultūros, švietimo ir sporto skyrius, plenero kuratorė B. Savickienė.

Edmundo Unguraičio karikatūrų paroda

Plakato dailininkė V. Kiškienė

Garliavos miesto šventės metu viešosios bibliotekos parodų salėje buvo pristatyta kraštiečio dailininko karikatūrų paroda.

Romualdo Čarnos grafika

Plakato dailininkė V. Kiškienė

Viešosios bibliotekos parodų salėje buvo eksponuojama vieno garsiausių Lietuvos grafiko Romualdo Čarnos darbai.

Nijolės Limbaitės – Buslienės kūrybos paroda

Plakato dailininkė V. Kiškienė

Viešosiso bibliotekos parodų salėje buvo eksponuojama natūralaus smėlio grafika, keramika, tapyba ant šilko.

Darbų autorė dailininkė Nijolė Limbaitė - Buslienė.