Pradinis Parodos 2011 metų parodų galerija

Parodos

Skaidrumas

Dailininkas V. Lagunavičius viešojoje bibliotekoje pristatė savo darbų parodą „Skaidrumas“.

„Girdėta negirdėta“

Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondas viešojoje bibliotekoje pristatė Prano Mašioto knygą „GIRDĖTA NE GIRDĖTA" ir iliustracijų parodą. Iliustracijų autoriai – Lapių pagrindinės mokyklos mokytojos DALIOS AUDĖJAITIENĖS mokiniai.

Retrospektyva

Plakato dailininkė V. Kiškienė

Aurelijos Makūnienės labdaros ir paramos fondas viešojoje bibliotekoje pristatė A. Sutkaus fotografijų parodą „Retrospektyva“.

Kraštiečių parodos

Fotomenininko R. Puišio fotografijos paroda „Liuteronų atminimas“ ir tautodailininko K. Martinaičio skulptūrų paroda.

Dešimtmečio darbai

Olego Karavajevo dailės studijos tapybos darbų paroda "Dešimtmečio darbai".

ŽIŪRĖTI

Dailininko Antano Obcarsko tapybos darbų parodą "100x81".

ŽIŪRĖTI

Kauno rajonas iš paukščio skrydžio

Foto paroda: „Kauno rajonas iš paukščio skrydžio", skirta Kauno rajono įkūrimo 55-ečiui. Nuotraukų autoriai K.Fedirka ir K.Mikalauskas.