Pradinis Naujienos „Palydim metus, aptariam rezultatus“

„Palydim metus, aptariam rezultatus“

Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje nuo 2003 m. veikia „Garliaviečių“ klubas, kurio vienas iš svarbiausių veiklos prioritetų – per menines ir kultūrines veiklas stiprinti kuriančių ir mėgstančių kurti žmonių ryšius ir draugystę. Klubas jungia įvairių talentų kūrybiškus žmones: dainuojančius, tapančius, rašančius, siuvančius, mezgančius bei turiningai praleisti laiką mėgstančius žmones.

Klubas „Garliaviečiai“ yra atviras visiems norintiem bendrauti, draugauti, dalintis kūrybinėmis idėjomis.
Gruodžio 12 d. Viešojoje bibliotekoje vyko „Garliaviečių“ klubo narių ataskaitinis susirinkimas „Palydim metus – aptariam rezultatus“. Klubo pirmininkė Regina Ringienė, kartu su visais susirinkusiais nariais, aptarė klube vykdytą metinę veiklą, pasiektus rezultatus. Po oficialios dalies Kauno Žemaičių kultūros bendrijos narė ponia Janina Daniusevičienė skaitė paskaitą apie vieną svarbiausių XIX amžiaus lietuvių kultūros veikėjų bei rašytojų, labiausiai žinomą savo pasakėčiomis, žemaičių tautinio sąjūdžio dalyvį – Simoną Stanevičių.
Muzikinę programą dovanojo Garliavos Trečiojo amžiaus universiteto ansamblis „Ežiuolė“, bei smuikininkė Romualda Brunzienė. Viso renginio metu veikė dalyvių vienos dienos kūrybos paroda. Apžiūrėję parodą, išklausę paskaitą, pasidžiaugę puikia muzika ir linksmomis dainomis, klubo nariai toliau bendravo prie jau tradiciniu tapusio arbatos puodelio.
Visus norinčius patirti naujų įspūdžių, sutikti naujų įdomių žmonių, pasidalinti patirtimi, pabendrauti, kviečiame lankytis „Garliaviečių“ klube Viešojoje bibliotekoje. Informacija apie renginius skelbiama Viešosios bibliotekos e. svetainėje www.krsvbiblioteka.lt, socialiniame facebook tinkle, skelbimų lentose bei individualiais pokalbiais.