Pradinis Naujienos Popietė „Marių dugno teatras“

Popietė „Marių dugno teatras“

Kauno rajono savivaldybės viešąjai bibliotekai laimėjus dalinį Kauno rajono savivaldybės finansavimą projektui "Kauno krašto vietovardžiai - istorija ir dabartis", Viešojoje bibliotekoje vyko edukacinė popietė „Marių dugno teatras“. Popietė skirta Vietovardžių metams paminėti. Edukatorė vedė Eglė Targanskienė.

Edukatorė  Eglė Targanskienė pasakojo įvairios gyvenimiškas istorijas, legendas apie Kauno marių užlietus kaimus bei kitas išnykusias Kauno rajono krašto vietoves. Išklausius legendų, pasirinkus norimą personažą ir pasitelkus fantaziją, kiekvienas dalyvis kūrė sau lėlę. Sukūrus lėles, statė mini spektaklį. Popietės metu, per etnines – kūrybines – menines veiklas, atrandame esamas ir išnykusias vietoves, pažinome tradicijas ir papročius bei daugiau sužinojome gimtojo krašto kaimų, gyvenviečių, miestelių atsiradimo ir išnykimo istorijų.