Pradinis Naujienos Kovo mėnesio "Garliaviečių" vakaras

Kovo mėnesio "Garliaviečių" vakaras

Kovo mėnesio
Kovo mėnesio "Garliaviečių" vakaras

Kovo 20d. Klube „Garliaviečiai“ vakaras : „Šilkinis Pavasaris“, skirtas Tarptautinei Laimės dienai.
Jungtinių Tautų Organizacijos iniciatyva pasaulyje minima Laimės diena. Pirmą kartą ši proga Lietuvoje buvo minima pernai „Kaunas – Europos kultūros sostinė 2022“ komandos sumanymu.

Praėjusiais metais garsiai nuaidėjusi šventė į Kauną ir Kauno rajoną sugrįžo ir šiemet. Kaip kultūrą padaryti prieinamesnę ar geriau pasiekiamą visiems, o ypač pagalvoti apie, tuos, kuriems sunkiau įveikti laiptus, slenksčius, kurie negirdi pasakojimų ar nemato paveikslų.
Žaliosios citrinos – vaisius, yra mūsų šiųmetės šventės simbolis. Klubas „Garliaviečiai“ yra atviras visiem norintiem bendrauti, draugauti, dalintis kūrybinėmis idėjomis.
Šį kartą klubas kvietė sudalyvauti kuriančius įvairiomis technologijomis vienos dienos kūrybos parodėlėje, susitikti naujų įdomių žmonių ir pagal klubo tradiciją, pabendrauti prie puodelio arbatos.
Dėl klubo renginių informaciją skelbiame mūsų bibliotekos el . puslapyje www.krsvbiblioteka.lt