Pradinis Naujienos Sigito Gedos vardo klubo susitikimas

Sigito Gedos vardo klubo susitikimas

Klubo susitikime apsilankė ir bibliotekos direktorė Irena Viktorija Stančiauskienė

2017 m. vasario 08 d. Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje įvyko Sigito Gedos vardo moksleivių literatūros bičiulių klubo susitikimas.

Susitikimu paminėjome rašytojo, poeto Sigito Gedos 74-ąsias gimimo metines. Moksleiviai, dalyvavę susitikime sužinojo rašytojo Sigito Gedos biografijos įdomybių, skaitė rašytojo eilėraščių. Klubo įkūrėja ir pirmininkė Kauno rajono Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos mokytoja Rita Pauliukaitienė atkreipė vaikų dėmesį ir į rašytoją Kazį Bradūną, kurio 100-ąsias gimimo metines šiemet minime. R. Pauliukaitienė daug kalbėjo apie Kazio Bradūno kūrybą, biografijos faktus, kartu su vaikais skaitė poeto kūrybą ir ją analizavo. Be to, vaikai apžiūrėjo knygų parodą, skirtą paminėti poeto Kazio Bradūno gimimo metinėms. Knygų paroda eksponuojama bibliotekos antrajame aukšte.

Susitikime apsilankė bibliotekos direktorė Irena Viktorija Stančiauskienė, kuri sveikino klubo įkūrėją Rita Pauliukaitienę ir vaišino vaikus saldainiais. Vaikai žiūrėjo laidos per „Penki TV“ ištraukas; sužinojo kokias pačias naujausias knygas bibliotekininkės rekomenduoja perskaityti paaugliams. Be to, apžiūrėjo Olego Karavajevo dailės studijos tapybos darbų parodą „Spalvų ir formų variacijos“.

Neringa Pakalnytė

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka