Pradinis Galerija Renginių galerija 2017 metų renginių galerija

Knygų Kalėdos 2017 m.

Vaikų „Knygų Kalėdos 2017“

Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų centras dalyvauja akcijoje „Knygų Kalėdos. Vyksta garsiniai kalėdinių knygų skaitymai.

Artėjančio Valstybės atkūrimo šimtmečio proga Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos išskirtinės „Šimtmečio dovanos“ Lietuvai

Viešosios bibliotekos išskirtinės „Šimtmečio dovanos“ Lietuvai

2018 metų vasario 16 d. švęsime Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį. Artėjant šiai ypatingai mūsų valstybei sukakčiai Valstybės atkūrimo šimtmečio sekretoriatas, Lietuvos jaunimo organizacijų taryba kartu su tarptautiniu lietuvių profesionalus vienijančiu tinklu „Global Lithuanian Leaders“ inicijavo projektą „Šimtmečio dovanos“ ir kvietė užsienyje gyvenančius lietuvius ir mūsų tautiečius skirti laiko savanorystės veikloms jų gyvenamose vietose ir gerais darbais skleisti žinią apie Lietuvą. Projektas „Šimtmečio dovanos“ pasiekė pirmojo etapo finalą ir visus, dovanojusius laiką Lietuvai, gruodžio 5 d. pakvietė į padėkos šventę Vyriausybės kanceliarijoje.

Skaityti

Viešojoje bibliotekoje paskaita abiturientams apie savęs pažinimą ir karjerą

Paskaita abiturientams „Pasirink teisingai! Savęs pažinimas ir karjera“

2018 metų vasario 16 d. švęsime Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį. Artėjant šiai ypatingai mūsų valstybei sukakčiai Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka prisidėdama prie iniciatyvos „Šimtmečio dovanos“ lapkričio 27 dienos popietę į Kauno rajono savivaldybės viešąją biblioteką sukvietė Garliavos Jonučių gimnazijos ir Kauno rajono Garliavos Adomo Mitkaus pagrindinės mokyklos abiturientus į paskaitą „Pasirink teisingai! Savęs pažinimas ir karjera“.

Skaityti

Projektą „Pasitikrink kultūros istorijos žinias“ vainikavo viešojoje bibliotekoje vykęs protų mūšis

Viešojoje bibliotekoje protų mūšis „Pasitikrink kultūros istorijos žinias“

2017 metais Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka įgyvendino Lietuvos kultūros tarybos dalinai finansuojamą skaitymo skatinimo projektą „Pasitikrink kultūros istorijos žinias“, kurio tikslas buvo įvairiomis skaitymo skatinimo veiklomis pristatyti skirtingų mokslo sričių knygas ir jų autorius, skatinant įvairaus amžiaus ir socialinių grupių gyventojus daugiau skaityti ir dalyvaujant skaitymo skatinimo veiklose, dalintis kultūrine ir istorine atmintimi.

Skaityti

Vaikų metų knygos rinkimai 2017 m.

Vaikų metų knygos rinkimai 2017

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka aktyviai dalyvauja Vaikų metų knygos rinkimų akcijoje. Bibliotekos Vaikų centro skaitytojai yra skatinami rinkti geriausią metų knygą.

Skaityti

Viešojoje bibliotekoje pristatyta R. Misiukonio personalinė fotografijų paroda „JAI arba Gyvenimo verpetas“

Lapkričio 14 d. Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko fotomenininko Roberto Misiukonio personalinė fotografijų parodos „JAI arba Gyvenimo verpetas“ atidarymas.

Skaityti

D. Šabasevičienės knygos „Smėlio pilys. Regimantas Adomaitis: vaidmenys, tekstai, laiškai“ sutiktuvės

Lapkričio 21 d. Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje organizuotos knygos „Smėlio pilys. Regimantas Adomaitis: vaidmenys, tekstai, laiškai“ sutiktuvės, kuriose dalyvavo Lietuvos nacionalinės premijos laureatas Regimantas Adomaitis ir knygos autorė, teatrologė dr. Daiva Šabasevičienė.

Skaityti

Iniciatyva „Šimtmečio dovanos“ (galerija)

Iniciatyva „Šimtmečio dovanos“

Lapkričio pabaigoje Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų centre vyko „Garliaviečių" klubo Olego Karavajevo studijos edukacija „Atvirukai Lietuvai 100-ojo gimtadienio proga", kurią vedė dailininkė Kristina Guntulienė ir vyr. bibliotekininkė Neringa Klimauskienė.

Skaityti

Šiaurės šalių bibliotekų savaitė 2017 m.

Lapkričio 13 d. – 19 d. daugelyje Lietuvos bibliotekų vyksta Šiaurės šalių bibliotekų savaitė. Šiemet Šiaurės šalių bibliotekų savaitės tema – Šiaurės salos.

Moksleivių kūrybinių darbų konkurso „Išmanusis miestas“ baigiamasis renginys

2017 m. lapkričio 9 d. Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko moksleivių kūrybinių konkurso „Išmanusis miestas“ baigiamasis renginys.