Pradinis Galerija Renginių galerija 2016 metų renginių galerija

Viešojoje bibliotekoje aktoriaus Andriaus Bialobžeskio poezijos skaitymo vakaras „ Ir nusinešė saulę miškai..“

Aktoriaus Andriaus Bialobžeskio poezijos skaitymo vakaras

Ramų Advento vakarą gera pasinerti į šviesą ir šilumą skleidžiančią poeziją ir muziką. Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje gausiai susirinkusius renginio dalyvius artimiausių lietuvių sieloms poetų eilėmis vakaro programoje „Ir nusinešė saulę miškai..“ pagal Pauliaus Širvio kūrybą džiugino aktorius Andrius Bialobžeskis.

Skaityti

Akcija „Knygų Kalėdos 2016“

Akcija „Knygų Kalėdos“ Garliavos bibliotekoje

Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka dalyvauja akcijoje „Knygų Kalėdos 2016“, kurią inicijuoja Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Susitikimas su Dalia Kutraite

Renginio plakatas

Žurnalistė pristatė knygą „Dalia Kutraitė kalbina... Žvaigždžių karai tęsiasi“.

Susitikimas su akademiku Jurgiu Brėdikiu

Renginio plakatas

Susitikime su akademiku J. Brėdikiu ir knyga "Kitokiu žvilgsniu", svečias kalbėjo mažai pažįstama tema-apie žmogaus subtiliąsias energijas ir jų informacinę komunikaciją.

Skaityti

Šiaurės šalių bibliotekų savaitė 2016 m.

Susitikimas su vaikų literatūros tyrinėtoju, vertėju doc. dr. Kęstučiu Urba

2016 m. lapkričio 14 – 20 dienomis vyko Šiaurės šalių bibliotekų savaitė, kurios tema „Ateitis Šiaurės šalyse“. Vaikai vaidmenimis skaitė jiems rekomenduojamą Stiano Hules knygos „Garmano vasara“ ištrauką ir pasakojo apie pirmąją dieną mokykloje. Paaugliai skaitė jiems rekomenduojamą Deboros Hansen Kleist novelę „Naftos stebuklas“ (iš jaunųjų Grenlandijos rašytojų novelių rinkinio „Allatta! 2040“) ir rašė laiškus į ateitį. Reikšmingiausias Šiaurės šalių bibliotekų savaitės įvykis – paauglių susitikimas su vaikų literatūros tyrinėtoju, vertėju doc. dr. Kęstučiu Urba. Projektas „Biblioterapija: atrask save-2“. Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir LR Kultūros ministerija.

Vaikų metų knygos rinkimai 2016 m.

Vaikų metų knygos rinkimai 2016

2016 m. lapkričio – 2017 m. vasario mėnesiais Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų centras dalyvauja akcijoje „Metų knygos rinkimai 2016 m.“ ir renka geriausią knygą vaikams.

• 2016 m. lapkričio 09 d. įvyko Jurgos Baltrukonytės knygos „Filmukai“ skaitymas vaidmenimis ir diskusija apie vaikų mylimiausius animacinius filmukus. Už mylimiausią knygą vaikai balsavo Informacinių paslaugų skaitykloje, žaidė su konsole XBOX.
  • 2016 m. lapkričio 23 d. įvyko Nadios Kovaliovos knygos „Meškis ir Žąsis“ skaitymai ir kūrybinės dirbtuvės, kuriose vaikai piešė modernias žąsis ir meškas. Už mylimiausią knygą vaikai balsavo Informacinių paslaugų skaitykloje, žaidė su konsole XBOX.
  • 2016 m. gruodžio 20 d. įvyko Gendručio Morkūno knygos „Traškančios žvaigždės“ skaitymai ir žvaigždžių kūrybinės dirbtuvės. Vaikai sužinojo apie visas Vaikų metų knygos akcijoje dalyvaujančias knygas, klausėsi Advento dainų.

Tapyba ant akmenėlių bibliotekoje

2016 m. spalio 20 d. Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų centre įvyko ciklo „Skaitykime kitaip“ renginys, kuriame vaikai ir paaugliai išbandė tapybą ant akmenėlių. Užsiėmimą vedė projekto partnerės Kauno apskrities viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vedėja Rasa Lolita Šukevičienė ir vyresn. bibliotekininkė Loreta Artmonaitė.

Akcijos „Vasara su knyga“ uždarymo renginys

Akcijos „Vasara su knyga“ uždaromasis renginys „Vasara prabėgo greitai“

2016 m. rugsėjo 12 d. įvyko akcijos „Vasara su knyga“ uždaromasis renginys „Vasara prabėgo greitai“.

Tapyba ant vandens bibliotekoje (galerija)

Tapyba ant vandens bibliotekoje

2016 m. birželio– spalio mėn. vyko tapybos ant vandens (EBRU meno) pamokos vaikams ir paaugliams. Projektas „Biblioterapija: atrask save - 2“. projektą iš dalie finansuoja Lietuvso kultūros taryba ir LR Kultūros ministerija.

Akcija vaikams „Ateik į biblioteką“

2016 m. visą rugsėjo mėn. vyko ekskursijos vaikams „Ateik į biblioteką“. Vaikai buvo supažindinami su bibliotekos paslaugomis ir veikla.