Pradinis Galerija Renginių galerija 2015 metų renginių galerija

Gediminas ir Ainis Storpirščiai

Renginio plakatas

Gedimino ir Ainio Stropirščių naujo kompaktinio albumo „ARTISTAI“ pristatymas.

Susitikimas su Janina Lapinskaite

Renginio plakatas

Susitikimas su kino režisiere, aktore Janina Lapinskaite ir jos kūryba.

Vakaras su Valentinu Masalskiu ir Daiva Šabasevičiene

Parodos p

Vakaras su aktoriumi, režisieriumi Valentinu Masalskiu ir teatrologe Daiva Šabasevičiene.

Susitikime kūrybos kelyje

Spalio 28 d. Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje vyko renginys, skirtas Kauno rajono 60-mečiui paminėti.

Skaityti

Etnografiniai regionai – kuo jie ypatingi ir saviti

Etnografiniai regionai viešojoje bibliotekoje

Viešąjai bibliotekai, laimėjus Lietuvos kultūros tarybos dalinį finansavimą projektui „Etnografiniai regionai – kuo jie ypatingi ir saviti", spalio 5 d. Viešojoje bibliotekoje ir Juragių bendruomenės centre vyko edukaciniai užsiėmimai - „Regionų tautodailės ypatumai".

Skaityti

Literatūrinė muzikinė programa "Romualdo Granausko pasijos pagal Joną Strielkūną"

Projekto " Kultūros laukas Kauno rajone" renginys "Romualdo Granausko pasijos pagal Joną Strielkūną"

Europos paveldo dienos

Apdovanojimas

Viešojoje bibliotekoje paminėtos Europos paveldo dienos.

Skaityti

Okupacijos ir genocido diena viešojoje bibliotekoje

Okupacijos ir genocido dienos minėjimas Linksmakalnyje

Viešojoje bibliotekoje paminėta birželio – 15 –oji – Okupacijos ir genocido diena.

ŽIŪRĖTI

Projekto „Moksleivių bendrųjų kompetencijų ugdymas Kauno rajono mokyklose ir bibliotekose panaudojant informacines technologijas“ pristatymas

Projekto pristatymas

Kauno rajono savivaldybės viešojoje bibliotekoje pristatytas projektas „Moksleivių bendrųjų kompetencijų ugdymas Kauno rajono mokyklose ir bibliotekose panaudojant informacines technologijas“.

Susitikimas su Jurga Baltrukonyte

Susitikimas su Jurga Baltrukonyte Garliavoje

Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti įvyko susitikimas su žurnalo „Panelė“ buvusia vyr. redaktore Jurga Baltrukonyte. Projektas „Biblioterapija: atrask save“.